Wersje językowe

lasyelblagwfossos kuling clanga

Artykuły

Europejskie Dni Ptaków (2014)

Nadleśnictwo Elbląg i Stowarzyszenie Obserwatorów Ptaków Wędrownych DRAPOLICZ zapraszają na Ptasi Piknik organizowany w ramach Europejskie Dni Ptaków. Dwudniowe wydarzenie obchodzone w 40 krajach Europy i Azji Środkowej, którego głównym celem jest zwrócenie uwagi ludzi na jedno z najbardziej niezwykłych zjawisk w świecie przyrody. W tym roku zaobserwujemy przez dwa dni 100 tys. ptaków.

Czytaj więcej: Europejskie Dni Ptaków (2014)

Europejskie Dni Ptaków (2013)

Nadleśnictwo Elbląg i Stowarzyszenie Obserwatorów Ptaków Wędrownych DRAPOLICZ  zapraszają na Ptasi Piknik organizowany w ramach Europejskie Dni Ptaków. Dwudniowe wydarzenie obchodzone w 40 krajach Europy i Azji Środkowej, którego głównym celem jest zwrócenie uwagi ludzi na jedno z najbardziej niezwykłych zjawisk w świecie przyrody ? wielką jesienną migrację ptaków. Nad Zatoką Gdańską jednym z wydarzeń jest Piknik organizowany w dniach 5-6 października w Krynicy Morskiej, a dokładnie 5 km za Krynicą w kierunku miejscowości Piaski przy Leśniczówce w Krynicy Morskiej.

Czytaj więcej: Europejskie Dni Ptaków (2013)

Europejskie Dni Ptaków (2011)

W październiku 2011 Stowarzyszenie Obserwatorów Ptaków Wędrownych Drapolicz przyłączyło się po raz pierwszy do organizacji Europejskich dni Ptaków. Wszyscy miłośnicy ptaków mogli dzięki temu przyjrzeć się z bliska działaniom Stowarzyszenia oraz wziąć udział wycieczkach ornitologicznych.

Czytaj więcej: Europejskie Dni Ptaków (2011)

Europejskie Dni Ptaków (2012)

Europejskie Dni Ptaków to dwudniowe wydarzenie obchodzone w 40 krajach Europy i Azji Środkowej, którego głównym celem jest zwrócenie uwagi ludzi na jedno z najbardziej niezwykłych zjawisk w świecie przyrody ? wielką jesienną migrację ptaków. Nad Zatoką Gdańską jednym z wydarzeń jest Ptasi Piknik organizowany w dniach 6-7 października w Krynicy Morskiej, a dokładnie 5 km za Krynicą w kierunku miejscowości Piaski przy Leśniczówce w Krynicy Morskiej.

Czytaj więcej: Europejskie Dni Ptaków (2012)

Obserwuj nas na