Wersje językowe

lasyelblagwfossos kuling clanga

Aktualności

Witamy w dziale aktualności. Tutaj będą mogli Państwo przeczytać najnowsze informacje na temat działalności Stowarzyszenia, dowiedzieć się o planowanych akcjach, spotkaniach i wydarzeniach. Zapraszamy.

Okołodziennik

Dzięki dofinansowaniu badań przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku możliwa jest kontynuacja, liczeń migrujących ptaków na Mierzei Wiślanej. To już piąty, jubileuszowy sezon.

Od tego roku, dzięki współpracy z Nadleśnictwem Elbląg nasza siedziba, będzie położona nieco dalej niż zwykle. Baza dla wolontariuszy, osób liczących położona będzie w urokliwym miejscu, w środku lasu tuż przed Krynicą Morską. To z tego miejsca przez blisko sto dni będziemy przedstawiać codzienną relację z prac terenowych, okraszonych dużą ilością ciekawych zdjęć.

Badania będą prowadzone od 15 sierpnia do 15 listopada. W tym roku liczymy codziennie ptaki na lądzie, w sztormowe dni będziemy także obserwować uważnie morze. Wszystkich zainteresowanych liczeniami ptaków na Mierzei Wiślanej serdecznie zapraszamy.

CZYTAJ OKOŁODZIENNIK

STWÓRZ Z NAMI WIEŻĘ

Dowiedz się więcej

Polecamy

polec lanius

Obserwuj nas na